Stranica je namjenjena svima kojima je Janja u srcu, a Drina u venama

NAVIGACIJA

USER MENU

ISLAMSKI LINKOVI

:: Vidi temu - OFK JANJA 2009

Odgovori na temu
OFK_Janja_2009

član od: Sep 04, 2011
Komentari: 102
Citiraj ovaj komentar
- Izvjestaj sa terena utakmice sestog kola koja je odigrana 09.10.2011 god u Glogovcu izmedju ekipa OFK "Mladen Peric" - OFK "Janja 2009"__0:3 ( 0:0 )

Utakmica sa puno pritiska od strane domacina kao i ocekivano.Po rezultatu prvog poluvremena vidi se da su domaci igraci od prve minute krenuli ostro u nadi za bodovima.Tako je i izgledalo, prvih 45 minuta zabiljezene su tri sanse od strane domacina prva u 12 minutu sa odlicnim izvedenim slobodnim udarcem sa oko 18 metara lopta koja je zamolo zatresla mrezu izbacena je u zadnjem momentu od strane golmana Kluba Kavazovic Osmana.Drugu sansu biljezimo u 19 minutu kad se odjednom u kaznenom prostoru naso sam oci u oci kapiten domacina Markovic Sreten ali je loptu za malo sutao pored gola.I treca sansa za domacu ekipu zabiljezena je u samom finisu utakmice kada su svi ocekivali zvizduk sudije za pauzu tad je izvedena jedna brza kontra po desenoj strani sa odlicnom nabacenom lopto u sesnaestercu a onda volejskimzahvatom loptu u gol sutao napadac domacina Viktor Aleksic tu loptu je naravno ponovo Osman zaustavio izvanrednom paradom.
Sto se tice kluba OFK Janja 2009 u prvih 45 minuta imali su deset do petnaest sansi nisu naravno sve ni zabiljezene,klub ima velike probleme sa zavrsnicom na protivnickom golu izdvojicemo samo neke od njih a to su dvije precke od Salkanovic Jusufa,sativa i precka od Nakmika Adanalica kao i dvije sative od Salkanovic Emira lopta jednostavno nije htjela u gol takodje i dvije sanse od Amera Hadzica kada je oba pucao zamalo preko precke pa i topovski udarac sa oko 35 metara od Adanalic Safeta i tako dalje.
Dolazimo u drugo poluvrjeme u Igru ulazi igrac sa brojem 8.Jasarevic Ramiz koji mjenja Osmanbasic Saliha i onda postaje mnogo veselije angazovanije ozbiljnije i pocinju golovi da padaju prvi gol je sam postigao u 65 min. snaznim udarcem sa oko 20 metara s desne strane terena golman gostiju nije imao nikakvu sansu da bih sprecio tu loptu inace do tada bio je bez greske,zatim odma posle toga u 75 min. Semir Osmanbasic izvanredno uposljava Ahmu Trebincevica po desnoj strani koji odlicnim udarcem sa same ivice kaznenog prostora zatresa po drugi put gol domacina,a po prvi put upisuje se u listu strelaca OFK "Janja 2009" i onda sve je bilo rjeseno samo tri minuta kasnije kada je Ramiz Jasarevic prosao kroz citav obruc domacih igraca cak cetvoricu nanizao kako bi to rekli u fudbalu uz odigravanje duplog pasa sa Semirom Osmanbasicem i usao u kazneni prostor po desnoj strani loptu nabacio Jusufu Salkanovicu koji za malo tu loptu neuspjeva udarit ali iza njegovih ledja u naletu je bio Namik Adanalic koji je zakucao loptu sa oko 10 metara ispod precke i time postavi tacku na ovu utakmicu.
Treba napomenuti da su igraci OFK "Janja 2009" znajuci sta ih ceka u ovom susretu dali sve od sebe i nakraju se isplatilo.Odlicnu igro pokazali su svi igraci a najboljeg pojedinca od njih moramo izdvojiti Sinanovic Vahidina koji je ovu utakmicu fenomenalno odigrao iskoristio svoju rutinu i lukavost na terenu.
Vidi profil korisnikaPošalji privatnu poruku
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
- Jos jedna radosna vjest u redovima OFK "Janja 2009" Igrac Salkanovic Jusuf ovih dana dobio je najljepsi poklon od svoje supruge koja mu je rodila drugo djete al ovog puta Sina nek im je sa srecom da ga Alah cuva a njih obraduje zelemu svi iz kluba a posebno simpatizari kluba.Kazu iz uprave kluba da su sasili novi dres za Jukinog sina na kojem je broj 9 kazu imace naslednika u redovima OFK "Janja 2009" da se nastavi tradiciju.
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
Druga opstinska liga BN - Istok

- 7.Kolo ( 15/19.10.2011 ) 14,30/10,30

FK VSK - FK Medzasi

OFK Janja 2009 - FK Mladost 73

FK Sloga - OFK Mladen Peric

FK Lazarevica - FK Nacional

FK Polet - OFK Batkovic ____________ ( nedelja 10,30 )

Ovo kolo igra se jedan pravi derbi u Velinom Selu sastaju se drugi na tabeli protiv lidera gdje se ocekuje prvi kiks ekipe iz Medzasa,kako saznajemo o ovoj utakmici tenzije su veoma napete i ocekiva se jedna nesportska i ne fer utakmica.U modranu ocekujemo naravno pobjedu kluba iz Janje.A u Dazdarevu i dalje izgubljene bodove od strane gostiju iz Glogovca,dok ce u Cengicu izmedju FK Lazarevice i FK Nacionala bit pravi haos utakmica vjerovatno sa puno prekida zutih kartona mozda i tuce na kraju sastaju se dvije najzesce ekipe u ligi.I utakmica u Kojcinovcu koja je sutra na programu bice to jedna jaka utakmica sa dobrom igrom i zeljom oba kluba za bodove a posebno veoma znacajna za OFK "Batkovic".
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar

- 7.Kolo ( 15/19.10.2011 ) 14,30/10,30

FK VSK - FK Medzasi ________________ 0:4 ( 0:1 )

OFK Janja 2009 - FK Mladost 73 _______ 3:0 ( Sluzbeni rezultat )

FK Sloga - OFK Mladen Peric __________ 4:1 ( 3:0 )

FK Lazarevica - FK Nacional___________ 2:4 ( 2:0 )

FK Polet - OFK Batkovic ____________ ( nedelja 10,30 )

Sta reci malo ukratko da je utakmica poklonjena u derbiju FK Medzasima,FK VSK nije pruzao nikakav otpor protivniku vidjecemo kako ce igrati sledece kolo protiv OFK "Janja 2009" Al sve usvemu OFK "Janja 2009"izborila je nedolazkom ekipe iz Krive Bare nova tri boda i sad se ucvrstila na drugom mjestu FK Medzasi i dalje lider tabele ceka se jos sutrasnji susret izmedju FK Polet - OFK "Batkovici"
abdul-rahman

član od: Apr 02, 2011
Komentari: 365
Citiraj ovaj komentar
Jedan covjek iz bjelog svijeta Volim fudbalski klub ofk Janja 2009 zato sto je on nastao samom voljom stanovnika Janje,zato sto su ga napravila djeca Janje,mahalska djeca,Ako,Muce,Pilac Salkanovic,Kavazovic jasarevic Adanalic i ostali,tj nije nastao,odlukom komiteta,voljom neke vjerske partije,voljom nekog,klana biznismena,vec bas voljom Janjarske mladosti.......Kad se stvorila ideja o grbu ofk Janja 2009,obecao sam Aki $100 US,ali se Ako od tada zagubio,odnijele ga juzne vode.Sad kada momcad Janjarske mladosti,istine i pravde ,pobjede i slave,leprsaju Semberiom od mjesta do mjesta,i kupe bodove, otvorilo se srce za jos jednu stotinu US dolar,s.O potrosnji ovih Dolars zelio bih da odluce bas sami igraci,nosioci slave.Ali posto ne rade veze sa Akom,jer sam ga zvao nekoliko puta ,pa ne ide,Pa ne rade veze ni sa Senadom Delicem,jer tamo stoji $220 jos od marta ne podignutih,za jedan drugi pradjekt,poslacu uhodanom vezom preko,AhmeSvjetske radio stanice;Radio glas drine studio Janja..........Tj Rukovodeci kluba fk Janja 2009,u ponedeljak10 17 2011 kod Ahme,da vam da $200 US dolar,s.....Puno srece igracima ofkJanja po Semberskim merajama
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
Zaista nesto predivno da se desi od Dijaspore za ovaj nas mladi Janjarski klub OFK "Janja 2009" koji smjelo i hrabro uz sloznu organizaciju svih u klubu janjarskog porjekla od prvog do poslednjeg koracaju ka Jesenjoj Tituli.A ovom covjeku iz bijelog svjeta koji voli ovaj fudbalski klub srcem kako je to opisao u par rjeci VELIKO HVALA.Istina napisali ste ovde nesto sto ce nadamo se probuditi i ostale koji vole svoju Janju i zele da pomognu ovu mladost Janjarske duse.U vasem tekstu stoji i zalost kada kazete "Covjek iz bijelog svijeta" Humor kada kazete "Otvorilo se srce za jos jednu stotinu" i naravno Radost kada kazete "O potrosnji ovih dolara zelio bih da odluce bas sami igraci nosioci slave" i mislim da ce ih ova vjest jako obradovati, jer uistinu to su momci nase Janje koji za ovaj klub i Janju igraju Srcem i Dusom a ne za novac.Vjerovatno zato sto nevole nepravdu,nevole da ih neko gazi i ponizava,nevole da moraju da budu zavistni,nevole da moraju da trpe rezim i tudji Harac da ispastaju,nego jednostvano da smiju reci ono sto misle,da imaju pravo na svaku odluku UO OFK "Janja 2009"jer su i sami Upravni Odbor i naravno svoj i nas klub nase Janje cuvaju od zlih ljudi i pomazu onoliko koliko mugu i kako umiju,a sve kritike i savjete primaju.

Jos jednom VELIKO HVALA ovom covjeku iz bijelog svjeta i nadamo se da ce se ova posiljka ispravno realizovati a takodje da ce se jos neko od vas javiti da pomogne Klub.
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
- Druga opstinska lige BN - Istok

- 7.Kolo ( 15/16.10.2011 ) 15,30/10,30

1.FK VSK - FK Madjasi _________________ 0:4 ( 0:1 )

2.OFK "Janja 2009" - FK Mladost 73 ______ 3:0 ( Sluzbeni rezultat )

3.FK Sloga - OFK Mladen Peric___________ 4:1 ( 3:0 )

4.FK Lazarevica - FK Nacional ___________ 2:4 ( 2:4 )

5.FK Polet - OFK Batkovic _______________1:0 ( prekid 77 min. )

Tabela posle sestog kola izgleda ovako:

___________________________ T A B E L A _______________________

1. FK Medjasi_________________ 7 7 0 0 _____36:5 ____+ 31 ___21
2. OFK "Janja 2009"____________ 7 6 1 0 _____14:3 ___ + 11 ___19
3. FK VSK____________________ 7 5 1 1 _____19:12 ____+7 ___ 16
4. OFK Batkovic_______________ 7 4 0 3 _____29:13 ___ +16___ 12
5. FK Polet ___________________ 7 3 0 4 _____11:10 ___ + 1 ____9
6. FK Nacional ________________ 7 2 2 3 _____19:22____ - 3 ____8
7. FK Sloga __________________ 7 2 1 4 _____ 15:17 ____- 2 ____7
8. FK Mladost 73 ______________ 7 2 0 5 _____ 11:29 ___- 18 ____6
9. FK Lazarevica ______________ 7 1 1 5 ______5:28 ___ - 23 ____4
10 OFK Mladen Peric___________ 7 0 0 7 ______ 8:24 ___ - 16 ___ 0

Kratak izvjestaj sa terena ovog vikenda.Derbi u Velinom Selu zavrsio se velikom blamazom domacina FK VSK.Ova utakmica je ocigledno na uvid svih prisutnih, takodje i igraca i uprave OFK "Janja 2009" dogovorena.Ekipa FK Medzasi su i dalje zadrzali lidersku poziciju bez izgubljenog boda.U Modranu nazalost ovog vikenda nismo vidjeli utakmicu jer gosti iz Krive Bare nisu doputovali time je rezultat po sluzbenom zapisniku upisan 3:0 za OFK "Janja 2009" i ovog kola klub je preuzeo mjesto odma ispod lidera tabele.U Dazdarevu domacin je zabiljezio drugu pobjedu ove sezone nad poslednjom ekipom iz Glogovca OFK Mladen Peric.U Cengicu preokret u drugom poluvremenu gosti uspjeli dostici 0:2 iz prvog poluvremena i zabiljeziti takodje drugu pobjedu ove sezone od 4:2.
A u Gornjem Kojcinovcu novi Eksces i ponovo blamaza glavnog sudije iz Pucila Gajic Duska koji je utakmicu prekinuo u 77 min i samim time oteo bodove od gostiju iz Batkovica koji su zaista bili bolji.Do prekida je doslo tako sto je glavni sudija bio uzrok svega toga jer nije na vrjeme pokazivao zute i crvene kartone domacim igracima FK Polet, te su popustili nervi trenera na klupi gostiju koji su obojica i glavni i pomocni trener dobili crveni karton zbog prigovora te su morali napustit teren al to se naravno nije dogodilo jer je glavni sudije susreta 2 minuta poslije odsvirao kraj utakmice i sigurno ostetio goste,jer ce ova utakmica bit upisana po sluzbenom rezultatu 3:0 za FK Polet.
Dj_Akoo

član od: Mar 13, 2011
Komentari: 47
Citiraj ovaj komentar
abdul-rahman (citat):
Jedan covjek iz bjelog svijeta Volim fudbalski klub ofk Janja 2009 zato sto je on nastao samom voljom stanovnika Janje,zato sto su ga napravila djeca Janje,mahalska djeca,Ako,Muce,Pilac Salkanovic,Kavazovic jasarevic Adanalic i ostali,tj nije nastao,odlukom komiteta,voljom neke vjerske partije,voljom nekog,klana biznismena,vec bas voljom Janjarske mladosti.......Kad se stvorila ideja o grbu ofk Janja 2009,obecao sam Aki $100 US,ali se Ako od tada zagubio,odnijele ga juzne vode.Sad kada momcad Janjarske mladosti,istine i pravde ,pobjede i slave,leprsaju Semberiom od mjesta do mjesta,i kupe bodove, otvorilo se srce za jos jednu stotinu US dolar,s.O potrosnji ovih Dolars zelio bih da odluce bas sami igraci,nosioci slave.Ali posto ne rade veze sa Akom,jer sam ga zvao nekoliko puta ,pa ne ide,Pa ne rade veze ni sa Senadom Delicem,jer tamo stoji $220 jos od marta ne podignutih,za jedan drugi pradjekt,poslacu uhodanom vezom preko,AhmeSvjetske radio stanice;Radio glas drine studio Janja..........Tj Rukovodeci kluba fk Janja 2009,u ponedeljak10 17 2011 kod Ahme,da vam da $200 US dolar,s.....Puno srece igracima ofkJanja po Semberskim merajama

Selam ovom covjeku iz daleka.Hehehe malo si me nasmijo kad kazes ovo citiram " ali se Ako od tada zagubio,odnijele ga juzne vode" nisam se bolan izgubio U Janji sam ja od Marta ove godine i nemicem nigdje, Al imam zabranu da pisem ovde pa naravno izbjegavam svaki dodir sa ovom stranicom onoliko koliko mogu jer znas kako je kad nisi negdje pozeljan kako se osjecas kad na tom mjestu boravis. Broj telefona sam promjenio a sad imam broj telefona koji svakodnevno koristim i mozes slobodno nazvati ako hoces u svaka doba dana evo broj 00387 / 66 - 936 064.Da te samo obavjestim da novac koji si poslao preko naseg Ahme Conte on je taj novac u ponedeljak urucio Mucetu Bojdi a Bojde je iste te noci meni dao taj novac i naravno obavjestio me o toj posiljci.E sad sto se tice tog novca mi cemo uradit onako kako si ti zahtjevao,dakle u Subotu 22.10.2011 na nasem sastanku prije utakmice obavjesticemo sve igrace o tvojoj posiljci pa nek odluce sami sta ce s tog novca i bices naravno ponovo obavjesten oko svega pravovremeno ja sam o tome obavjestio i Ahmu da dodje da prisustvuje tom sastanku da bi tebi mogao prenijeti da je ispostovano onako kako si zahtjevao.Eh to sto se tice toga tebi naravno hvala u ime svih nas iz OFK JANJA 2009 Alah te nagradio.
Dj_Akoo

Citiraj ovaj komentar
- Eh posto sam sad uletio na stranicu dok nema nikoga da i ja sta napisem.Citam ove sve komentare pisane pod ovom temom istina neredovno al ponekad procitam nesta.Vidim da OFK JANJA 2009 ima dobar izvjestaj kako i na koji nacin neznam vjerovatno nas prati po utakmicama ovom prilikom podrzavam ovo sto pises.Al prije nego sto dodjes do nekih drugih informacija o kojima si vec nesto napisao ev pomocu ti i ja malo.Rjec je naime o sastanku upravnog odbora koji je odrzan u prisustvu 7 clanova u nedelju 09.10.2011 godine u Mucetovoj Bajtari na Hankinom pored same rjeke Janje.Donete su odluke sledece one bitne cu samo napisat a to su da je smijenjen dosadasnji Blagajnik Mehmed Potokovic, razlog nije nikakav drugi sem sto isti trenutno nema slobodnog vremena i nije nista pogresio u OFK JANJA 2009 svi znamo Mesu Liku da je to jedna fina osoba jakog karaktera i prije svega postena dusa ali jednostvano nama treba u klubu neko ko ce provodit svoje slobodno vrjeme sa nama te smo na mjesto Mehmeda Potokovica postavili i imenovali golmana Osmana Kavazovica i jos jedna odluka je donesena da se iz upravnog odobora smjeni dosadasnji clan Hasim Gruhonjic i na njegovo mjesto postavi Fahret Mehmedovic, takodje sto se tice Hasima nista nije lose uradio on isto nema vremena covjek ima svoje obaveze i poso kojim se bavi tako da smo i tu napravili rokadu.

Eh ostalo sta je bitno imaju jos dvije stvari koje ce vas mozda zanimati vas koji volite i podrzavate ovaj Fudbalski Klub je to da smo odlucili istog dana da napravimo 100 clanskih karti, karte koje na sebi imaju grb kluba a unutar mjesto za sliku i podatke kao i za mjesecnu clanarinu koja iznosi samo 3 ( tri ) KM mjesecno i svih deset clanova upravnog odbora dobili su zadatak da pronadju po 10 ( deset ) clanova do kraja godine i svi ti clanovi bice upisani posebno u jednu knjigu koja stoji u prostorijama biroa da ostane u Arhivi a naravno svi oni koji budu clanovi imace prava glasa na Skupstini,takodje i pravo na besplatne utakmice na domacem terenu u Modranu.Taj novac ce ici u kasu OFK JANJA 2009 za potrebe ugrozenih igraca u nasem timu i za ostale potrebne svrhe OFK JANJA 2009.Posto je svako od nas zaduzio po 10 clanskih karti ja sam vec 7 clanova naso uclanivsi svoju komplet porodicu.Sve te clanske karte naravno bice evidentirane s otiskom stembila sa simbolom GRB-a OFK JANJA 2009 i potpisom izdavaoca,i ako neko i od vas zeli bit clan i pomoci klub mjesecno sa samo 3 ( tri ) KM moze naravno trazit i ovde informacije pa cemo nekako kontaktirati il se licno javit nekom od clanova upravnog odbora za izdavanje clanske karte.

Ima jos jedna vazna vjest, a to je da smo se dogovorili o trazenju stadiona FK Podrinje od vodecih ljudi u Podrinju da odigramo zadnje kolo ovog jesenjeg prvenstva kako bi se prezentirali kod nase Janjarske Publike i odigrali tu nama vaznu utakmicu protiv vodece ekipe FK Medjasi i mozda time uspjeli da im preuzmemo kormilo na zavrsetku ovog djela prvenstva.Urucen je pismeni dopis od uprave OFK JANJA 2009 upravi FK Podrinja i cekamo odgovor do 24.10.2011 u nadi da cemo dobit odobrenje za odigravanje te jedne utakmice kao domacin na stadionu FK Podrinje unapred se zahvaljujemo upravnom odboru FK Podrinja i sportski ih pozdravljamo.

Eto nadam se da nisam bio nikom od vas dosadan i sve vas selamim i pozdravljam.
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar

- 8.Kolo ( 22/23.10.2011 ) 14,30/10,30

FK Medzasi - OFK Batkovic

FK Nacional - FK Polet

FK VSK - OFK Janja 2009

OFK Mladen Peric - FK Lazarevica ____ ( nedelja 23.10.2011 god 10,30 )

FK Mladost 73 - FK Sloga 73 ____ ( nedelja 23.10.2011 god 10,30 )
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
VELIKA NEZAPAMCENA DRAMA U DRUGOJ OPSTINSKOJ LIGI

- POKRADENA EKIPA OFK Janja 2009 u VELINOM SELU, IGRACI PRETUCENI, NISU DOSVIRANA CETIRI JEDANESTERCA ZA OFK Janja 2009 SUDIJE NISTA NISU VIDJELE... FK VSK - OFK Janja 2009_ 2:2 ( 1:0 )

- POKRADENA I PRETUCENA EKIPA OFK BATKOVIC U MEDJASIMA,OTETI BODOVI PONISTENA REGULARNA DVA GOLO I NEDOSUDJENA TRI JEDANESTERCA ZA OFK BATKOVIC, SUDIJE NISTA NISU VIDJELE,DOMACINI SLAVILI POGODKOM IZ SUMLJIVOG JEDANESTERCA...
FK MEDJASI - OFK BATKOVICI __ 1:0 ( 0:0 )

O ovim izvjestajima vise u narednim danima.

SRAMOTA ZA MAFIJU Fudbalskog Saveza Bijeljina....
Dj_Akoo

Citiraj ovaj komentar
abdul-rahman (citat):

Selam abdul - rahman Ja seizvinjavam sto se nismo prije zahvalili za posiljku koju smo dobili od tebe al u velikim smo problemima trenutno se borima za bodove koji su nam oteti u Velinom Selu.Samo da ti se jos jednom zahvalimo za novac koji si poslao isti dan kako si ti napisao ovde nas Conta je taj novac istu noc urucio Mucetu a on je mene zvao i meni taj novac urucio.Da bi sve bilo kako si ti zahtjevao ja sam zvao Contu da dodje na nas sastanak u proslu Subotu pred utakmicu i da se to sve kaze igracima,Al Conta nije moga doci vjerovatno zbog svojih nekih obaveza,al ja sam to izneo na sastanku pred svima rekao sam ko je poslo i kako i da imaju pravo oni da odluce sta ce stim novcem stavio sam novac njima na raspolaganje,a oni su odlucili sledece:

Posto je u pitanju 280 km oni zele da imaju po 40 km posle utakmice da nesto popiju a 200 km su odlucili da im se uplati zimska liga u malom fudbalu u Bijeljini koja ce se odrzati u Januaru mjesecu mislim.Tako da smo im vec uzeli nesto za jelo i pice od tih 40 km imamo i racune koje mozemo prikazat to je bilo u Subotu posle utakmice sa FK VSK Velino Selo i ako razocarani al ponosni na Klub i nasu Janju malo smo se skupili i pocastili,tako da cemo i ovu subotu sjesti svi skupa posle utakmice,a ovih 200 km sto ostaje to cemo uplatit na Zimsku Ligu jer nema vise ekipa iz Janje koje su tu takmice al mi cemo ucestvovati nije to ko nekad sto je bilo sve u svemu bices prozvan na mikrofon kao sponzor ekipe a o svemu daljem vjerovatno ce neko to izvjestavat kada zato dodje vrjeme.Eto toliko i Jos jednom srdcano veliko Hvala.
Bitlis

član od: Feb 15, 2011
Komentari: 326
Citiraj ovaj komentar
LIJEPO JE UCESTVOVATI NA TURNIRIMA KAD SE ZNA POVODOM CEGA JE ORGANIZOVAN TAJ TURNIR ALI AKO TI NAM NE NAVEDE BAR NAZIV TURNIRA DA NEBI BILO KAKVE KONTRE TI ZNAS STA TO ZNACI U FUDBALU GO GO FK JANJA
mustafa_juventus_9

član od: Jun 05, 2009
Komentari: 86
Citiraj ovaj komentar
Puno srece momci u derbiju sa Medjasima...
Vidi profil korisnikaPošalji privatnu porukuPošalji e-mail
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
mustafa_juventus_9 (citat):
Puno srece momci u derbiju sa Medjasima...

Hvala omladino naseg FK Podrinja i nase Janje....
OFK JANJA 2009
Ne možete ostavljati nove komentare u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Ne možete prepraviti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite komentare u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma
Vremenska zona: CET (Bijeljina - Bosna i Hercegovina)  
Stranica 4/10  

Odgovori na temu  
Forums ©

Ova stranica je posvecena svima kojima je Janja u srcu a Drina u venama! Za više informacija možete nas kontaktirati na MAIL

Stranica se otvorila: 0.32 Sekundi