Stranica je namjenjena svima kojima je Janja u srcu, a Drina u venama

NAVIGACIJA

USER MENU

ISLAMSKI LINKOVI

:: Vidi temu - OFK JANJA 2009

Odgovori na temu
OFK_Janja_2009

član od: Sep 04, 2011
Komentari: 102
Citiraj ovaj komentar
Druga opstinska liga BN - Istok

- 1.Kolo 25/26.10.2012 god. 17,00/10,30

FK Borac ( Trnjaci ) - FK VSK ( Velino Selo ) ________ 0:3 ( -- ) Sluz.rez.

FK Lazarevica ( Cengic ) - OFK " Mladen Peric " _____ 2:6 ( 2:0 )

OFK " Janja 2009 " - FK " Milos Obilic " ( Janja ) _____ Odgodjeno

OFK Batkovic - FK " Polet " ( Gornji Kojcinovac ) ____ 3:0 ( 2:0 )

FK Mladost 73 ( Kriva Bara ) - FK "Sloga" ( Dazd.) ___ Odgodjeno

___________________________ T A B E L A ________________________

1. OFK "Mladen Peric" ( Glogovac ) ____ 1 __ 1 _ 0 _ 0 _ 6:2 _ + 4 __ 3

2. OFK "Batkovic" ( Batkovic ) ________ 1 __ 1 _ 0 _ 0 _ 3:0 _ + 3 __ 3

3. FK "VSK" ( Velino Selo ) ___________ 1 __ 1 _ 0 _ 0 _ 3:0 _ + 3 __ 3

4. OFK "Janja 2009" ( Janja ) _________ 0 __ 0 _ 0 _ 0 _ 0:0 ___ 0 __ 0

5. FK "Milos Obilic" ( Janja ) __________ 0 __ 0 _ 0 _ 0 _ 0:0 ___ 0 __ 0

6. FK "Mladost 73" ( Kriva Bara ) ______ 0 __ 0 _ 0 _ 0 _ 0:0 ___ 0 __ 0

7. FK "Sloga" ( Dazdarevo ) __________ 0 __ 0 _ 0 _ 0 _ 0:0 ___ 0 __ 0

8. FK "Borac" ( Trnjaci ) _____________ 1 __ 0 _ 0 _ 1 _ 0:3 __ - 3 __ 0

9. FK "Polet" ( Gornji Kojcinovac ) _____ 1 __ 0 _ 0 _ 1 _ 0:3 __ - 3 __ 0

10.FK "Lazerevica" ( Cengic ) _________ 1 __ 0 _ 0 _ 1 _ 2:6 __ - 4 __ 0

- Zavrseno je prvo kolo ove sezone.Kao sto vidite odigrane su samo dvije utakmice a evo i izvjestaja sa svih utakmica.U Cengicu je odigrana utakmica gdje je domacin u prvom poluvremenu vodio sa 2:0 ali nazalost taj rezultat nisu uspjeli sacuvat do kraja utakmice,te su gosti mudro iznudili crveni karton za domacu ekipu i zasluzena dva penala tako da je na kraju ove utakmice bilo cak 6:2 za goste iz Glogovca.Druga odigrana utakmica bila je u Batkovicu gdje je jedan od Favorita za ulazak u veci rang docekao navadno isto tako Favorita iz Kojcinovca koji se ove godine izuzetno jako pojacao al je utakmicu izgubio sa laganih 3:0 kako smo culi bez ikakvih problema.

- Na utakmici u Trnjacima rezultat je zavrsen sluzbenim rezultatom 3:0 za goste iz Velinog Sela jer se domaca ekipa nije pojavila u kompletnom sastavu te utakmica nije ni odigrana. U Krivoj Bari domaca ekipa dogovorila se prije susreta da sa ekipom iz Dazdareva odigra na neki drugi termin zbog nekih svojih Razloga za koje nismo uspjeli saznati tacan razlog.

A za prvi Janjarski Derbi koji se uopste dogodio od nastanka sporta i fudbala na ovim prostorima doslo je do pomjeranja termina.Tacan termin odigravanja ove utakmice nije jos utvrdjen.Kako saznajemo a to su i tacne informacije Ekipa FK "Milos Obilic" nije jos komletno zavrsila svoju registraciju sa igracima i imaju nedovoljan broj igraca, te su zamolili celne ljude iz uprave OFK "Janja 2009" da se utakmica odigra u nekom drugom terminu, nasta je Klub pristao.Ova utakmica mogla je i da se odigra ali bi po zakonu tri boda bila upisana za OFK "Janja 2009" jer gost FK "Milos Obilic" nema dovoljan broj registrovanih igraca.Naravno to Klub nije sebi stio dozvolit obicnu blamazu,kako je receno pomocemo komsijama iz Janje nadamo se da bi i oni nama izasli u susret da nam nesto treba ipak treba saradjivat bez obzira na sve,al jos uvjek cekamo taj susret i zelimo naravno svojom igrom dokazati koje bolja ekipa i sportski ih pobjedit.

Toliko za ovo Javljanje za nase vjerne obozavatelje i sve clanove ove stranice.Ima jos jedna vjest za koju smo nedavno saznali a to je da navijacka Janjarska grupa KUPUS ARMY zeli da se pridruzi i bodri Klub OFK "Janja 2009".O tom potom obavjesticemo vas o svim zbivanjima sto se tice cjelokupnog kluba OFK "Janja 2009" .
Vidi profil korisnikaPošalji privatnu poruku
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
Drugo kolo druge opstinske lige - Istok

Subota 01.09.2012 god. 16:30 :

- FK Milos Obilic ( Janja ) - OFK Batkovic

- FK "VSK" Velino Selo - FK Lazarevica ( Cengic )

Nedelja 02.09.2012 god. 10:30 :

- FK "Sloga" Dazdarevo - FK "Polet" G.Kojcinovac

- OFK "Mladen Peric" Glogovac - OFK "Janja 2009" Janja

- FK "Mladost 73" Kriva Bara - FK "Borac" Trnjaci

Napomena:

- Utakmica FK "Milos Obilic" ( Janja ) - OFK "Batkovic" igrace se u
Batkovicu mada je po programu da se igra u Janji,ali ekipa iz Janje
neispunjava sve uslove za odrzavanje utakmice na svom terenu. Te ce se
zbog toga ovo kolo igrati u Batkovicu a uzvratna utakmica po dogovoru na
proljece igra se u Janji.

Mi od nasih Ljiljana ocekujemo naravno prvu pobjedu i prva zlatna tri
boda kako se moral u ekipi nebi pokvario za osvajanje titule ove sezone
2012/2013.Nagovjestava se od UO Kluba de su igraci zeljni dokazivanja i
pobjeda te ujedno ocekujemo svi u Janji dosta golova na ovoj utakmici a
sve to uz podrsku nove navijacke grupe iz Janje koja ce ove godine bodrit
nase Janjarske Ljiljane sirom Semberskih sela.Najavljuje se i najjaca
postava koju klub posjeduje za ovu utakmicu u Nedelju.Naravno nasim
igracima omladincima zelimo puno srece i uspjeha u ovoj Sezoni.

Napred Plavo - Zuti. Janja je uz Vas.
ZORT

član od: 1138300132
Komentari: 129
Citiraj ovaj komentar
SRETNO LJILJANI
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
Hvala Zort,
Al nazalost nije krenulo sa srecom.Ipak tebi hvala za podrsku.
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
Drugo kolo druge opstinske lige - Istok

Subota 01.09.2012 god. 16:30 :

- OFK Batkovic - FK Milos Obilic ( Janja ) __________________ 4:1 ( 2:0 )

- FK "VSK" Velino Selo - FK Lazarevica ( Cengic )___________ 3:0 ( 2:0 )

Nedelja 02.09.2012 god. 10:30 :

- FK "Sloga" Dazdarevo - FK "Polet" G.Kojcinovac __________ 4:2 ( 3:1 )

- OFK "Mladen Peric" Glogovac - OFK "Janja 2009" Janja_____ 4:2 ( 3:0 )

- FK "Mladost 73" Kriva Bara - FK "Borac" Trnjaci___________ 4:1 ( 4:0 )

___________________________ T A B E L A ________________________

1. OFK "Mladen Peric" ( Glogovac ) ____ 2 __ 2 _ 0 _ 0 _10:4 _ + 6 __ 6

2. OFK "Batkovic" ( Batkovic ) ________ 2 __ 2 _ 0 _ 0 _ 7:1 _ + 6 __ 6

3. FK "VSK" ( Velino Selo ) ___________ 2 __ 2 _ 0 _ 0 _ 6:0 _ + 6 __ 6

4.FK "Mladost 73" ( Kriva Bara ) ______ 1 __ 1 _ 0 _ 0 _ 4:1 __ + 3 __3

5. FK "Sloga" ( Dazdarevo ) __________ 1 __ 1 _ 0 _ 0 _ 4:2 __+ 2 __3

6. OFK "Janja 2009" ( Janja ) _________ 1 __ 0 _ 0 _ 1 _ 2:4 __ - 2 __0

7. FK "Milos Obilic" ( Janja ) __________ 1 __ 0 _ 0 _ 1 _ 1:4 ___- 3 __0

8. FK "Polet" ( Gornji Kojcinovac ) _____ 2 __ 0 _ 0 _ 2 _ 2:7 __ - 5 __ 0

9. FK "Borac" ( Trnjaci ) _____________ 2 __ 0 _ 0 _ 2 _ 1:7 __ - 6 __ 0

10.FK "Lazerevica" ( Cengic ) _________ 2 __ 0 _ 0 _ 2 _ 2:9 __ - 7 __ 0

- Posle ovog drugog kola odvojilo se pet ekipa u vrhu tabele,a ostalih pet ekipa nisu jos osvojile ni bod.Tako da ce mo najvjerovatnije saznati posle treceg kola i zvanicne klubove koji imaju mogucnost da izdrze do kraja prvenstva da se bore za Titulu prvaka.Jedan od njih je zasigurno mlada ekipa iz Batkovica,a da bi bili ravnodusni prema ostalim ekipa tu ce se naci jos dva jaka konkurenta.

- O izvjestaju sa utakmice iz Glogovca bice te naknadno obavjesteni,sa moramo sportski priznati jako slabe prezentacije naseg kluba iz Janje.Treba bit objektivan i u dobru i u zlu, takodje treba sportski podnijeti i poraz, a ne samo se kititi pobjedama.Al bice i pobjeda Akobogda.
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
Utakmica koja je igrana u Subotu 8.septembra.2012 u Modranu izmedju domaceg kluba iz Janje OFK "Janja 2009" - FK "VSK" Velino Selo prekinuta je u 56.minutu pri rezultatu 2:0 za goste iz Velinog Sela.Razlog prekidanja ove utakmice je lose sudjenje glavnog sudije Milosevica koji se pravo obrukao sa svojim ponasanjem i losim sudjenjem,utakmica se trebala vec u prvom poluvremenu prekinut kod dodjele crvenog kartona golmanu OFK "Janja 2009" Hajtic Amiru.VIse o ovom zbivanju citajte u narednom izvjestaju.
OFK_Janja_2009

Citiraj ovaj komentar
Nakon Peteg kola napokon i prvi bodovi za OFK "Janja 2009"
Klub iz Janje je jucer subota 22.09.2012 god. na stadionu u Modranu gdje jos uvjek igra kao domacin zasluzeno slavio svoju prvu pobjedu i prve bodove ove sezone 2012/2013 pobjedivsi ekipu iz Trnjaka.

OFK "Janja 2009" - FK "Borac" Trnjaci ________ 7:2 ( 4:2 )
Dj_Akoo

član od: Mar 13, 2011
Komentari: 47
Citiraj ovaj komentar
Sretan treci rodjendan OFK Janja 2009.

Zvanicni datum osnivanja ovog janjarskog fudbalskog kluba je 01.12.2009 tim povodom puno uspjeha i akobogda da se neke stvari malo preuredu da ovaj klub napreduje i da pravi nove uspjehe i sto prije da domace utakmice igra u maticnom mjestu Janji.Nadam se uz dobru volju Janjaraca i dobru organizaciju sviju nas naravno uz pomoc MZ Janja kao i Opstine Bijeljine da ce se i ovaj problem ubrzo rjesit.
abdul-rahman

član od: Apr 02, 2011
Komentari: 365
Citiraj ovaj komentar
Dj_Akoo (citat):
Sretan treci rodjendan OFK Janja 2009.

Zvanicni datum osnivanja ovog janjarskog fudbalskog kluba je 01.12.2009 tim povodom puno uspjeha i akobogda da se neke stvari malo preuredu da ovaj klub napreduje i da pravi nove uspjehe i sto prije da domace utakmice igra u maticnom mjestu Janji.Nadam se uz dobru volju Janjaraca i dobru organizaciju sviju nas naravno uz pomoc MZ Janja kao i Opstine Bijeljine da ce se i ovaj problem ubrzo rjesit.
CESTITAM,CESTITAM,.....OFK JANJA 2009...treci rodjendan,igracima i upravi kluba.....Veliki je uspjeh odrzati se vec tri godine na Semberskoj vjetrometini,bez svoga tla pod nogama,to nemere svako...Ali mogu JANJARCI,puno srece i uspjeha u buducnosti.....i odoh da vam posaljem,od srca 100 aplauza iz Amerike....
nedim

član od: 1092579528
Komentari: 51
Citiraj ovaj komentar
Sretan rodjendan i da ih jos mnogo dozivite sa pozitivnim rezultatima
fkjanja2009

član od: Feb 05, 2010
Citiraj ovaj komentar
a sta cemo ako ispanemo ove godine iz seste lige ? dje cemo igrati do godine?nikako da skontam!
Dj_Akoo

Citiraj ovaj komentar
Ti sto se predstavljas lazno uz ovaj nik fkjanja2009 znam ja da bi ti volio sigurno da OFK Janja 2009 ispadne iz seste lige i da nemaju gdje igrati i da se skroz ugasi klub.Al znas sta ti i ostali kojima je to zelja moracu vas razocarat eto da vam kazem da cu se ja licno potrudit da se to nedesi.A vi umjesto da se radujete takvom zlu trebali bi da se pobrinete i potrudite kako da pomognete ovom janjarskom klubu da naprotiv drugima opstane i uspije i da napokon zaigra i na janjaraskom tlu o tome treba malo da razmisljate.Najlakse je nekog ovde kudit i ismijavati mu se iza ledja u nadi da neuspije u necemu sta je zapoceo takva je vecina vas ovde,nemoram prozivat pojedinacno poznacete se vi sami medju sobom i treba da vas je sramota sto ste takvi.Selam postenima...

I hvala vama koji ste od srca cestitali treci rodjenadan,vidi se da je to od srca zdravi i zivi bili.
fkjanja2009

član od: Feb 05, 2010
Citiraj ovaj komentar
fkjanja2009 (citat):
a sta cemo ako ispanemo ove godine iz seste lige ? dje cemo igrati do godine?nikako da skontam!

ti odma osu drvlje i kamenje na mene samo zato sto se pitam sta ce biti sa nasim klubom.ti znas kako je stanje da to i ne lici na klub najvjerovatnije zato sto si ti u njemu.samo kukas na podrinje i na sve druge a klub i ne lici na neku organizaciju i lici na sve osim na sportski klub.nije sve u parama i interesu bitan je entuzijam i sportski duh da bi se uspjelo.ti si opsjednut sa tim da pokazes da imas klub i da to u svakom momentu pokazes a nemozes da se obuzdas i ne brukas nas sa tvojim svadjama i napadima na sudije i delegate jer uvijek je neko kriv za sve a u sustini svi problemi dolaze sa tvojim ponasanjem i arogantnoscu.
Bitlis

član od: Feb 15, 2011
Komentari: 326
Citiraj ovaj komentar
fk janja 9 valjda nemeres ispasti iz te seste lige ostajes ali samo budes zadnji na tabeli Nego da upita sta bi sa onim prikupljanjem za stadion tkv Stara Janja bijese tu i nekakih klupica pa pjesacki staza pa svaka klupica ime donatora staza ime donatora pa cesma dase pije voda usutise se pokajali se ako jos dugo ce te vi igrati u modranu kod kuce fala modranu na podrsci
Dj_Akoo

Citiraj ovaj komentar
fkjanja2009 (citat):
fkjanja2009 (citat):

ti odma osu drvlje i kamenje na mene samo zato sto se pitam sta ce biti sa nasim klubom.ti znas kako je stanje da to i ne lici na klub najvjerovatnije zato sto si ti u njemu.samo kukas na podrinje i na sve druge a klub i ne lici na neku organizaciju i lici na sve osim na sportski klub.nije sve u parama i interesu bitan je entuzijam i sportski duh da bi se uspjelo.ti si opsjednut sa tim da pokazes da imas klub i da to u svakom momentu pokazes a nemozes da se obuzdas i ne brukas nas sa tvojim svadjama i napadima na sudije i delegate jer uvijek je neko kriv za sve a u sustini svi problemi dolaze sa tvojim ponasanjem i arogantnoscu.

Hehehehehehe sto me nasmija svaka ti cast jedino sta nisam znao da sam Arogantan,eto sad i to znam.Evo dacu ja tebi klub pa ti imaj klub budi ti gazda hehehe a ja cu ti svaki mjesec jos 200 km sponzirat i nema veze gdje igras u kojoj ligi,ja cu uvjek bit uz tebe i podrzavacu tvoju svaku akciju koja je za dobrotvorne svrhe OFK Janja 2009, a i neznam ko si,eto vidis kakav sam ja i kakav je moj karakter.A napisi ovde samo ovom narodu kolko si puta u tri godine doso da gledas OFK Janja 2009 i kolko si novca il sportske opreme sponziro a da nepricamo o slobodnom vremenu kolko si vremena svog ulozio u taj klub.Hajde napisi nam svima ovde slobodno nemoj se stidit.

E sad druga stvar moram ti ovo napisat necu te vredjat ko ti mene jer ocigledno vidim da nisi moj nivo.Ja bi volio da ti napises samo ono sto si vidio na utakmicama preteklih tri godine al ono sto si ti vidio a ne ono sto si cuo da sam ja naleto na sudije i delegate i tebe sramotio negdje po semberskim selima.Cuj tebe ja sramotio hehe e jesi neka Civija i licnost da te sramotim mogu mislit.Pa kad budes napiso to sto me ovde omalovazavas onda cu ti ja napisat zasto je tako bilo,a nekazem da nisam to radio.

Znaci za svaku stvar i cinjenicu ja licno kad nekog napadam i tvrdim ovde po netu nesto o nekom ja onda napisem i obrazlozim a taj koji se nadje povredjen nek me slobodno demantuje da lazem.E tako se to radi a ne rekla kazala ovo ono.I da ti odma kazem da nebi sta lago bez potrebe ja nisam nijednog delegata nikad napao jer svi ti delegati koji u nasoj ligi delegiraju su izuzetno dobri samnom i cjene moj trud i rad i moj novac koji ulazem u taj klub a nijednog momenta me nisu ovako napadali kao ti ovde pred rajom.

E sad da te malo i pohvalim postajes mi simpatican hehehe drago mi je fk janja2009 da kazes ono bas janjarski Citiram "sta ce biti sa nasim klubom" vidis ja ovo kad vidim da neko napise bilo ko, meni je volja za OFK Janja 2009 jos veca da taj klub opstane i da uspije.Hocu reci dobijem jos veci moral da se trudim oko tog kluba.Eto vidis kako mozes da pomognes ovom klubu netrazi ti bolan niko nista ni slobodno vrjeme ni novac ova djeca i ovi koji vode taj klub traze od vas samo lijepu rjec i slogu sporazum i dogovor zar je to puno od vas a i toga nema kolko vidis.

Eto jarane fk janja2009 procitaj dva puta ovo sto sam napiso prije neg sto pocnes pisat gluposti prvo o meni pa onda i o klubu o nasem klubu a ne mom klubu.Nisam ja neko ko pati o rjeci Predsednik Direktor itd. znas onu pjesmu sto pjeva Mile Kitic - Sasvim obican momak,e to sam ti ja i nisam sigurno pun sebe kao sto me ti ovde predstavljas.

Selam postenima ako ih jos ima hehehe.
OFK JANJA 2009
Ne možete ostavljati nove komentare u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Ne možete prepraviti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite komentare u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma
Vremenska zona: CET (Bijeljina - Bosna i Hercegovina)  
Stranica 8/10  

Odgovori na temu  
Forums ©

Ova stranica je posvecena svima kojima je Janja u srcu a Drina u venama! Za više informacija možete nas kontaktirati na MAIL

Stranica se otvorila: 0.26 Sekundi