Stranica je namjenjena svima kojima je Janja u srcu, a Drina u venama

NAVIGACIJA

USER MENU

ISLAMSKI LINKOVI

:: Vidi temu - OFK JANJA 2009

Odgovori na temu
Dj_Akoo

član od: Mar 13, 2011
Komentari: 47
Citiraj ovaj komentar
Bitlis (citat):
fk janja 9 valjda nemeres ispasti iz te seste lige ostajes ali samo budes zadnji na tabeli Nego da upita sta bi sa onim prikupljanjem za stadion tkv Stara Janja bijese tu i nekakih klupica pa pjesacki staza pa svaka klupica ime donatora staza ime donatora pa cesma dase pije voda usutise se pokajali se ako jos dugo ce te vi igrati u modranu kod kuce fala modranu na podrsci

Tako je Bitlis dobro si ovo opiso ovom nasem fk janja 2009 vezano za ispadanje iz seste lige i opstajanje u njoj tako nam je kako nam je iz ove koze za sad nemozemo.

A sto se tice ovog prikupljanja novca za stadion stara janja mogu i to da ti odgovorim al bez lazi ja nevolim da lazem odnosno neznam da lazem nisu me roditelji ucili da gledam narod u oci i da ih lazem neznam jebiga takav sam.Ja sam dobio dio novca od naroda koji me je u pocetku podrzavao al nazalost taj dio novca nije dovoljan to sto sam ja dobio to moze bit za dva gola da se naprave i postave, e sad treba naravno skupit i ostatak tih para pa poceti radit.Ja licno nisam ni odkog trazio po Janji jer da budem iskren jednostvano me sramota da idem od avlije do avlije i da trazim po 5 maraka. Taj stadion netreba meni nego toj janjarskoj djeci i tom klubu a i janji je sigurno potreban jos jedan stadion.Omladine dovoljno ima, a ima i mladje talentovane generacije puna Janja ciji ocevi nemogu da plate djeci 10 km svaki mjesec da treniraju u FK Podrinju,pa ta djeca sto vole fudbal sjede na tribinama i gledaju kako ovi bogati trce po terenu a oni nemogu zato sto su siromasni e vidis to je jedna velka sramota za sve nas.

Sto se mene licno tice ja znam i imam sve ko mi je kolko dao para ako se nista neuradi po tom pitanju ljudi koji su mi poslali pare sigurno nece bit osteceni s moje strane.A ja cu probati jos sta budem mogo da uradim sam al svima vam je jasno pojedinac moze da se bori al bez podrske i sloge tesko moze sta uradit.E sad sto se tice tih klupica i stazica i cesme ja nisam to nista obecavao a nisam protiv tih projekata bas bi bilo fino da to ima sve u sklopu jednog stadiona akobogda da se slozimo pa da napravimo sve to zajedno,e sad ko je to piso i obecavo nebi da ulazim u to jer mislim da svako ima pravo da pise i predlaze sta zeli.

Eto moj Bitlis toliko o tom nadam se da sam uspio zadovoljit tvoje interese vezano za ovo tvoje pitanje.Nego reci ti nama sta je s AC DC imal ih jesul u Sou Biznisu.
Vidi profil korisnikaPošalji privatnu poruku
Bitlis

član od: Feb 15, 2011
Komentari: 326
Citiraj ovaj komentar
JEDNO PITANJE DA LI SE PLACA STA MODRANU STO IGRATE TU DOMACE UTAKMICE ILI SU DALI DZABA STO NAS VOLE ZNAS ONU STARU UZRECICU BOLJE JE DA ME MOJI GREBU NEK TUDJI DA MILUJU PA 3 GOD KAKO POSTOJITE I NISTE MOGLI SKUPITI DA KUPITE STADION PA GDJE SU VAM TI DONATORI 500 MARAKA JE DULUM PUCULJE PURESA ETO STADIONA TREBA VAM CETIRI DULUMA I IGRAJTE NA JANJARSKOJ DJEDOVINI JA DA SE PITAM JA NE BIH OSNOVO KLUB AKO NEMAM STADION TO ISTO KAD IMAS AUTO A NEMAS VOZACKE
fkjanja2009

član od: Feb 05, 2010
Komentari: 51
Citiraj ovaj komentar
ja nevidim problem ovde ti ako nemoj da pricas o podrinju tako ono je starije i od mene i od teba stsarije je i od tvoga i moga babe na onome stradionu nece niko nikad zaigrati osim podrinja a ti imas privatni klub nadji teren gdje u svakom slucaju moja podska ali vi sto igrate svi ste preko trideset o kakvoj je omladini rijec
abdul-rahman

član od: Apr 02, 2011
Komentari: 365
Citiraj ovaj komentar
abdul-rahman (citat):
Dj_Akoo (citat):
Sretan treci rodjendan OFK Janja 2009.

Zvanicni datum osnivanja ovog janjarskog fudbalskog kluba je 01.12.2009 tim povodom puno uspjeha i akobogda da se neke stvari malo preuredu da ovaj klub napreduje i da pravi nove uspjehe i sto prije da domace utakmice igra u maticnom mjestu Janji.Nadam se uz dobru volju Janjaraca i dobru organizaciju sviju nas naravno uz pomoc MZ Janja kao i Opstine Bijeljine da ce se i ovaj problem ubrzo rjesit.
CESTITAM,CESTITAM,.....OFK JANJA 2009...treci rodjendan,igracima i upravi kluba.....Veliki je uspjeh odrzati se vec tri godine na Semberskoj vjetrometini,bez svoga tla pod nogama,to nemere svako...Ali mogu JANJARCI,puno srece i uspjeha u buducnosti.....i odoh da vam posaljem,od srca 100 aplauza iz Amerike....
Selam za treci rodjendan kluba ofk janja 2009,poslato je 100 us dolars,podici u dolarima,poslato je jos 100,za pradjekt koji vodi efendija Camic sa djecom,pomoc komsijama...Obadvije stotine su poslate na ime Amir Hajtic pod brojem 322-281-1234.....Tako dragi Amire jednu stotinu podaj Efendiji Camicu,a drugu stotinu podaj svom klubu,pa nek uprava na celu sa tobom odluci sta ce sa tih para uraditi, ja necu da se mjesam dje ce se taj novac usmjeriti....Sacuvaj mi obadvije priznanice,i od kluba i od IVZ,i ako mozes po jednu sliku kad se akobogda vidimo da mi dadnes,niza radi cega vec samo za radi uspomene,jer da nejma uspomena nebi bilo ni,kontakta ,pa ni ostalog.puno srece,i zahvale svim dobrim ljudima koji rade na dobrobit nase Janje i Janjaraca,Janjarki i Janjarcica...U potpisu Abdull
Dj_Akoo

Citiraj ovaj komentar
Bitlis (citat):
JEDNO PITANJE DA LI SE PLACA STA MODRANU STO IGRATE TU DOMACE UTAKMICE ILI SU DALI DZABA STO NAS VOLE ZNAS ONU STARU UZRECICU BOLJE JE DA ME MOJI GREBU NEK TUDJI DA MILUJU PA 3 GOD KAKO POSTOJITE I NISTE MOGLI SKUPITI DA KUPITE STADION PA GDJE SU VAM TI DONATORI 500 MARAKA JE DULUM PUCULJE PURESA ETO STADIONA TREBA VAM CETIRI DULUMA I IGRAJTE NA JANJARSKOJ DJEDOVINI JA DA SE PITAM JA NE BIH OSNOVO KLUB AKO NEMAM STADION TO ISTO KAD IMAS AUTO A NEMAS VOZACKE

Bitlis jarane moj lijepo je ovo napisano il nije sve lahko u zivotu kako mi mislimo.Modran nam je ustupio teren da igramo zato sto je taj teren Opstinski i zato sto su u tom klubu ljudi koji su razumni i zele pomoci.Al ja normalno nezelim prljati prije svega svoj pa i Janjarski obraz ja sam, sam ponudio tim ljudima da im placam za koristenje terena malo u novcu malo u opremi i malo u odrzavanju.Kolko je to sve godisnje to uopste nije bitno al je bitno da taj isti predsednik Goran i njegov zamjenik poznati sudija Vujo i ostali modranci OFK Janji 2009 nebrane koristenje Modranskog stadiona.

Eh sad normalno da se nemoze osnovati klub bez stadiona ali ako u Janji vec postoji stadion zasto bi pravili jos jedan.Pa taj janjarski stadion nije nicije privatno vlasnistvo da bi neko nekom zabranio da se koristi u sportske svrhe janjarske omladine.Al nazalost ljudi koji su u tom Podrinju su toliko neskolovani i nepismeni po pitanju Sporta i Kulture a najvise Fudbala da su oni sebi sami uvidili da je to njihovo pravo da oni rade stim stadionom sta oni hoce i da ga daju na koristenje kome oni hoce.Evo ja cu ti reci jedna bjedan primjer jer sam ga dozivio,FK Ruhotina - Johovac je janjarski stadion koristila jednu citavu godinu dana bez ikakve nadoknade i tad nije bilo nikakavih problema,al problem je ako treba da igraju janjarska djeca koja zele branit boje novog janjarskog kluba OFK Janja 2009.E vidis ja mislim da to nije normalno.mogu ti o ovome pistai 87 dana al opet me nece niko od vas podrzati nit razumit i opet cete malte ne svi vi ovde pisati kako sma ja Arogantan Antipatican da mene nije u OFK Janja 2009 djeca bi igrala na podrinju eto sve sto vi predlozite ja cu sve uradit samo da ta djeca igraju u Janji al nece se to tako nikad desit ja sam toga svega svjestan.

Evo i zasto meni nikad niko od tih celnih ljudi u podrinju nece da zakaze neki termin da sjedemo ko ljudi da se dogovaramo oko tog stadiona i koristenja.Da je taj stadion nekim slucajem privatno vlasnistvo Saleta Musemica koji treba svoj zivot da usmjeri na poljoprivredu il Ahme Hadzica naseg Giometra koji treba svoj zivot da usmjeri na Geodetiku il cak Shaletov koji treba da se povuce u mirovinu ja nikad nebi trazio da OFK Janja 2009 igra na tom stadionu.Al treba da znate a znate sigurno da je to zemljiste od strane Janjarskih ljudi nekad davno ne poklonjeno nego oteto u komunisticko doba i opstina je to dala na koristenje klubu FK Podrinje i zato sad da se pojave naslednici tih kojima je to zemljiste oteto i Podrinje bi igralo u Modranu il Kojcinovcu.

Ja sam sve ustanove presparto u Bijeljini kostalo me mnogo novca dok nisma sazno pravu istinu i prave papire gledo svojim ocima istinski nastanak tog stadiona u janji i nemoze niko ovde od vas da mi kaze da lazem il da nije tako kako pisem jer ni na jednom drzavnom papiru ni u vrjeme stare Jugoslavije ni u ratno vrjeme RS ni sadasnje Bosne I Hercegovine nestoji nigdje da je FK Podrinje vlasnik tog prostora,Samo se na jednom papiru spominje ime FK Podrinje kao korisnik tog zemljista naziv parcele i povrsina zemljista a taj papir sam dobio iz Katastra BN a na gruntovnim papirima u Sudu Bijeljina i Bosni I Hercegovini stoje imena sedam janjarskih mjestana kao vlasnici tog zemljiste,ja imam sve te papire i zato pisem ovo sto pisem i nelazem.

Jos jedna stvar svima je poznato da kad te finansira za bilo sta Opstinski budzet onda ti nisi privatan nego si ti vlasnistvo iste te opstine koja te finansira sto znaci da i taj stadion nije od Podrinja jest Janjarski al pripada kao parcela MZ Janja odnosno Opstini Bijeljina il jos jasnije drzavno zemljiste Bosne i Hercegovine jer mozda neznate da Opstina bijeljina svake godine prebaci 100 hiljada maraka i to konvertibilnih na racun Podrinja to automatski znaci da ista ta opstina ima pravo da raspolaze sa stadionom sta hoce.Al tu su drugi problemi politicke vrste koje ja jako mrzim i nezelim da pisem o tome.

E to ti je to moj Bitlis , a sto se tice kupovine zemljista te puculje nema to nigdje u janji 500 km dulum to nepostoji.postoji samo 2500 pa vise po dulumu a za stadion treba minimalno 6 do 8 duluma zavisi kakve su dimenzije stadiona koje zahtjeva FSRS.

I jos da ti i ovo kazem sto sigurno neznas,ja bi tebi ovo sve negdje drugo napiso danebude da je nekog ljagam ovde i o nekom nesta pisem al neznam ni ko si ni imas li neki profil na Fb il msn tako da ti nazalost mogu samo ovde pisat,evo jos nesta sto nisi znao FK podrinje je prosle godine dobilo od opstine 30.000 km za kupovinu zemljista da sebi prave pomocni stadion te pare su nestale u Podrinju svi se prave ludi oni koji znaju za te pare nezele da pricaju o tim parama a ta zemlja se trebala kupit na bobarovaci od nekoga koja je 24 sata u Podrinju i to 10 duluma u parceli.Eh sad nit je ta zemlja kupljena nit se ista o tome prica,pare su uglavnom nestale nemoze ih niko pokazat da su na racunu jer su odma nakon dva dana skinute s racuna i to nije moja briga,al je moj problem jer kad ja odem u Opstinu da trazim neku pomoc za OFK JAnja 2009 i stadion meni ljudi kazu ovako.

Sta vam je bolan pa jestel normalni vise nemoze vam Budzet RS a ne Opstine nadavat pa neki dan smo prebacili na Podrinje 30.000 km za pomocni stadion da kupe zemlju igrajte na tom pomocnom i vi iz OFK Janja 2009.Evo ove rjeci se meni upute recimo kod nacelnika Sporta i Kulture u Opstini Bijeljina.I sta ja da radim sta bi ti radio budi iskren.Eto zasto ja ovako sve i pisem i radim al vi to sve pogresno svatate i normalno da cete uvjek stati na stranu onih koji je vise nego na stranu jednog obicnog Amir Ako, jer bolje bit s Ibrecom i njegovom svitom prijatelj nego neprijatelj taki smo mi Janjarci al ja nisma takav ima ih jos koji nisu takvi.Valjda ce se to jednog dana sve jasno i krsitalno razjasnit.

A vidis sad ovih 30.000 km OFK Janja 2009 dobice iz budzeta za vise od 10 godina jer OFK-a dobije godisnje 2600 km iz opstinskog budzeta,pa zar nije sramota te ljude u Podrinju jos kad se vec i zna za te pare da kazu mi smo dobili pare od opstine za pomocni teren hajd igrajte vi jednu sezonu na stadionu u Janji dok se nenapravi taj pomocni pa predjite tamo odrzajte i igrajte utakmice u Janji a i mi cemo po potrebi tu trenirat.Zar to nije realno il Je Amir Hajtic Ako toliko nevaspitan i trazi nesta sto je nemoguce i ovde laze i pise o neljudima svasta ono sto vi neznate a tvrdite nesta za nekoga...

Selam postenima nestace mi boje na PC
Dj_Akoo

Citiraj ovaj komentar
fkjanja2009 (citat):
ja nevidim problem ovde ti ako nemoj da pricas o podrinju tako ono je starije i od mene i od teba stsarije je i od tvoga i moga babe na onome stradionu nece niko nikad zaigrati osim podrinja a ti imas privatni klub nadji teren gdje u svakom slucaju moja podska ali vi sto igrate svi ste preko trideset o kakvoj je omladini rijec

E vidis kako si nenacitan.Nema veze sto je Podrinje starije od mene i od tebe nebi ja uzimo ni svog ni tvog Babu u ovu pricu al kad si ga vec uzeo ja cu ti reci da je moj Babo nekad kad se pravile tribine dao 3000 njemackih maraka i ako nikad nije udario loptu nogom na tom stadionu e zato ni ti ni Ibrec ni bilo ko drugi necete meni licno kad mi s ecefne zabranit da trcim po tom stadionu i da sutam loptu.Neznam kolko je tvoj babo dao para za izgradnju tih tribina i stadiona kad se to skupljalo po Janji ja se toga jos uvjek sjecam.Jer onda je bila moba i sramota je neucestvovati u takvim akcijama jer ako je jedan Kijo Brisa tad nekad dao ogromnu sumu novca pa Bego Dzafic pa sta znam sve koji Kandici iz Dugog Polja pa kojekavi intelektualci iz Janje sramota je bilo Memisu mom babi da tad kaze ja nedam nista za taj stadion.JA sma evo malo prije napiso da neponavljam opet isto pisanje za to igranje na stadionu u Janji.Ti si doso kolko vidim da branis Janjarskoj djeci da igraju tu i bas janjarskoj omladini a sto nisi bio tako hrabar pa doso na stadion 2005 da zabranis FK Ruhotina - Johovac da neigra tu u Janji,nisma te vidio da si se bunio na stadionu tad u to vrjeme neznam sto se sad bunis.evo sad da ti kazem za omladinu jer vidim da si nenacitan pravoooo jarane.

Izaso je novi zakon za koji ti neznas da nijedna klub u sestoj i petoj ligi nesmije da igra bez minimalno tri igraca mladjeg godisnjeg doba od 21 godine a mi u OFK Janja 2009 imamo makar jedno 10 do 15 takvihkoji su mladji od 21 godine.Sve pises ono sto neznas i sto nisi obavjesten iz prve ruke i nikad nisi stio da sjedes samnom pa da ti pokazem registracije tih omladinaca koji su bas omladinci koje FK podrinje tretira kao olos i odpad janjarski pa im nisu ustupili mjesto u FK podrinju nego ih poslali na ulicu a navescu ti samo jedno ime i treba da ustanes kad cujes ovo ime radi se o omladincu janjarcu koji je zavrsio takozvanu skolu fudbala u Podrinju a ja ti garantujem da je on trenutno najbolji igrac kojeg Janja ima al na Janjarskim prostorima i on je 1993 godiste i zove se Adanalic Sajo ustani sad pa opet sjedi.Jer ovaj momak ako nema mjesto u FK Podrinju to isto Podrinje treba mi Janjarci da zatvorimo sta ce nam Fk Podrinje.Taj isti Sajo Adanalic je clan OFK Janja 2009 dvije godine i mene je licno sramota tog momka kad ga vidim da obuce dres OFK Janja 2009 i igra u Velinom Selu Medzasima Cengicu Glogovcu itd to je sramota i bruka nas Janjaraca da on nemoze da igra za FK Podrinje ja ti garantujem zivotom da je to jedan jako fin, vaspitan,posten momka i pravi talenat al nazalost nemaga tamo gdje treba da bude i najvjerovatnije da nece igrat vise ni u OFK Janja 2009 jer se momku zgadilo sve i u pravu je.

I radi takvih stvari nemoj nikad da mi kazes nemoj da pricas o podrinju ovo ono,hocu da pricam sve cu da pricam al sve sto je istina nemoj ni pokusavat da me sprecis u tome jer nemas pravo na to.Eto moj dragi fk janja2009 tako ti je to.Moras se fino informista o necemu o cemu zelis diskutovat.
Dj_Akoo

Citiraj ovaj komentar
abdul-rahman (citat):
abdul-rahman (citat):
Dj_Akoo (citat):
Sretan treci rodjendan OFK Janja 2009.

Zvanicni datum osnivanja ovog janjarskog fudbalskog kluba je 01.12.2009 tim povodom puno uspjeha i akobogda da se neke stvari malo preuredu da ovaj klub napreduje i da pravi nove uspjehe i sto prije da domace utakmice igra u maticnom mjestu Janji.Nadam se uz dobru volju Janjaraca i dobru organizaciju sviju nas naravno uz pomoc MZ Janja kao i Opstine Bijeljine da ce se i ovaj problem ubrzo rjesit.
CESTITAM,CESTITAM,.....OFK JANJA 2009...treci rodjendan,igracima i upravi kluba.....Veliki je uspjeh odrzati se vec tri godine na Semberskoj vjetrometini,bez svoga tla pod nogama,to nemere svako...Ali mogu JANJARCI,puno srece i uspjeha u buducnosti.....i odoh da vam posaljem,od srca 100 aplauza iz Amerike....
Selam za treci rodjendan kluba ofk janja 2009,poslato je 100 us dolars,podici u dolarima,poslato je jos 100,za pradjekt koji vodi efendija Camic sa djecom,pomoc komsijama...Obadvije stotine su poslate na ime Amir Hajtic pod brojem 322-281-1234.....Tako dragi Amire jednu stotinu podaj Efendiji Camicu,a drugu stotinu podaj svom klubu,pa nek uprava na celu sa tobom odluci sta ce sa tih para uraditi, ja necu da se mjesam dje ce se taj novac usmjeriti....Sacuvaj mi obadvije priznanice,i od kluba i od IVZ,i ako mozes po jednu sliku kad se akobogda vidimo da mi dadnes,niza radi cega vec samo za radi uspomene,jer da nejma uspomena nebi bilo ni,kontakta ,pa ni ostalog.puno srece,i zahvale svim dobrim ljudima koji rade na dobrobit nase Janje i Janjaraca,Janjarki i Janjarcica...U potpisu Abdull

Hvala puno od Srca nas dragi Janjarce iz dalekog svjeta.Iako je mnogima nasim mjestanima krivo sto si ti sa svojom porodicom hvala bogu uspio u dalekom svjetu ipak se uvjek javis na svaku akciju i podrzavas sve sto je za dobrobit Janje i janjaraca narod nece da se pomiri stim da si ti jedna jako dobra Janjarska dusa al ima Bog koji to sve vidi i nagradjuje.Abdule ja sma trenutno malo u EU nisam u nasoj Janji,javio sma se ja Samiru za tvoju posiljku nadam se da ce ti se i Samir licno zahvalit za tvoju humanost.Sto se tice ovih drugih 100 dolara za Ofk janja 2009 ja sma mislio da im popola ja i ti uplatimo turnir u Bijeljini Zimska Liga,al vidio sma prosle godine kako su reagovali nasi janjarci na taj turnir neznam sta im je to smetalo da OFK Janja 2009 igra na tom turniru sad kao navodno kako s ezove taj turnir i za koga se igra taj turnir a mene cudi samo jedna stvar kad je prije nekolko godina igralo Podrinje na tom istom turniru isti je i organizator bio i tad i sad nije niko pravio pitanja,mi smo stvarno smijesan narod.Tako da eto nemoramo ucestvovat na tom turniru ja necu da te pare tvoje zavrse tamo u Bijeljini ja cu se organizovat do godine akobogda da uplatim svoj novac za taj turnir a tvoj novac kad se ja vratim vidicu sa ostatkom uprave sta ce snjega radit pa cemo ti pravovremeno javit.

Naravno cu ti sacuvat priznanice od novca i od Samirove akcije i od Ofk Janja a takodje zamolicemo Samira da naprave par slika od humanitarne akcije.Ja sam isto prosle godine u mojoj mahali zaista dozivio uzivo tu akciju koju Samir sa djecom iz skole sprovodi i zaista je to jedna fina slika vidjet tako nesto kad napada snijeg pola metra a da ima neko ko misli naravno uz vasu pomoc iz Dijaspore na te siromasne ljude u nasoj Janji.A sto se tice slike od Ofk Janja 2009 imam ja jos jednog velikog prijatelja i mog licnog a i prijatelja kluba koji podrzava i moralno i finansijski OFK Janja 2009 Nusreta Mehmedovica Galju smijem ja njega ovde spomenuti nece se on naljutit za vas dvojicu cu ja napravit nesto specijalno pa vam se u znak zahvalnosti ispred kluba time oduzit za vasu podrsku i finansijsku pomoc.Eto Selam tebi i tvojima Abdule.
fkjanja2009

Citiraj ovaj komentar
jeste podrinje narodno i igra na narodnom stadionu u tome je razlika od ofk janje.ofk janja je privatni klub koji nejma program i treninge ni za seniore a kamol za omladinu i pionire.koliko ja znam 90 posto klubova po evropi igra na gradskim stadionima iako su to 100 posto privatni klubovi i svi ti gradovi dozivljavaju te klubove kao svoje pa tako i mi janjarci dozivljavamo nas klub kao gradski i on igra na gradskom stadionu.
Dj_Akoo

Citiraj ovaj komentar
Aha dobro.Kako da ima jedan klub program za trening kad nema stadion gdje ce odrzavat taj trening i program.Kolko je tenbi logicno da igraci ofk janja 2009 tri puta sedmicno putuju iz janje za modran da treniraju.de mi navedi jos jedna klub koji putuje iz svog maticnog mjesta u neko drugo selo il grad da trenira.znas li jos neki takav klub, ja neznam.Al znam da je i Cengic narodni mislim selo Cengic pa na jednom stadionu u tom Cengicu igraju tri kluba dva iz Cengica i jedan povremeno iz Bjelosevca,znam recimo da je glogovac isto narodni i taj glogovac ima dva kluba Fk Mladen Peric bas priovatnio klub i Fk Glogovac isto privatni klub al oba kluba igraju na narodnom stadionu u glogovcu, pa recimo znam da su Mezdasi narodno selo iz semberije koje ima narodni klub koji postoji mislim od 70 tih godina i ima novi privatni klub komunalnog policajca Misica koji se zove Fk Medzasi al znam da oba kluba igraju na narodnom stadionu u medzasima, znam recimo za Cadzevicu da ima tri kluba dva narodna i jedna privatni al sva tri kluba igraju na narodnom stadionu,znam eto i Batkovic ima jedan narodni klub i ima novi privatni od gospodina Komerc Rakica ofk Batkovic koji igra s nama u ligi a oba kluba igraju na narodnom stadionu,hoces da ti nabrojim jos takvih slucajeva gdje vise klubova iz jednog sela il mjesta igrtaju na jednom narodnom stadionu samo kod nas u Janji nemoze to tako.Zasto de mi objasni zbog cega je tako.I nakraju krajeva zasto nazivas klub OFK Janja 2009 privatni jel to neko od raje pere pare po tom klubu kao sto s eperu pare po Podrinju hoces da ti navedem i ko pere pare i kako ja sve znam sigurne informacije prije mozes nazvat Podrinje privatan klub neg Ofk Janja 2009 reci nam svima koje opro 100 km u OFK Janja 2009.Neznam zasto tvrdis da je OFK Janja 2009 privatni a ne gradski po meni sve sudeci po tom klubu od Grba i boja kluba i onih koji igraju u njemu vidi se koji je narodni a koji je komunisticki privatni klub.svima je to jasno samo tebi nije izgleda.I ti ako mislis zato sto sam ulozio licno najvise novca i svog truda u taj klub da je privatan hehehe smijesan si majke mi moje Hajre eto ja cu vama prepustiti pa vi ulazite i radite nek nebude privatan al hocu garanciju da ce postojat klub nedaj te mi da bude privatan klub samo nek igra u Janji.
abdul-rahman

Citiraj ovaj komentar
Meni je ovaj klub plaho drag zato sto je izniko iz naroda,iz mahale Janjarske omladinema nije nicijom direktivom,nikoje stranke,politicke ili vojne partije itd.Zahvaljujem se igracima a posebno rukovodstvu,koje odvaja svoje vrijeme i materijalna sredstva........Uopste mi ne smeta i da je privatni,opeet bi pomogo koliko bi mogo...A ako bi se taj klub prodavo,i ja bi jedan dio kupio da bude malo i moj,iako nisam nikad ocalio loptu...Ako rece mi nekidan cojk prodaje se cetir duluma preljevamza osam hiljada kraj asvalta,Sto to ne planiras pa naci ce se osam ljudi da da po hiladu....puno srece igracima ofk janja 2009 u novoj godini a takodje i fk podrinju
fkjanja2009

Citiraj ovaj komentar
posto me ti dragi ako ubijedi da si u pravu meni nebi tesko i ja nazvah katastar u bijeljini i informisa se o stanju i statusu stadiona gradskog u janji.doticna gospodja mi rece da je taj stadion registrovan na organizaciju fk podrinje janja.medzutim imaju drugi stadion u janji koji je u vlasnistvu opstine 1 kroz2 zato sto se nalazi na zadruznom zemljistvu to jest ta je zemlja oduzeta od par muslimanskih famelija i nemoze se prevesti ni na koga.ona mi takodje rece da su gospodinu hajticu dali savjet da ofk janja moze koristiti taj stadion i da pusti upravu podrinja na miru jer to je uzor sportska organizacija i uprava ne samo u rs nego i na drzavnom nivou.jos mi kaze cim obilic i ofk janja pokazu da su ozbiljni klubovi i pocnu rad sa omladinskim kadrom i pokazu zrelost pravih klubova da oni mogu zamoliti upravu podrinja da im dozvole da po jednu utakmicu godisnje odigraju na gradskom stadionu u janji.zato dragi ako sjedite za sto sa fk obilicem iz janje i dogovorite se o rasporedu odigravanja utakmica na tom stadionu.ona mi isto kaze da vi u proljece ima da odigrate dvije utakmice i da ste vi u istom rangu to jest u sestoj opstinskoj to jest zadnjoj ligi.vidis sad imamo tri kluba a dva stadiona a u sarajevu imamo dva gradska stadiona i dva gradska kluba zelju i sarajevo a sarajevo grad ima 23 fudbalska kluba i svi ti drugi klubovi se snalaze gdje ce odigravati utakmice a nepada im napamet da igraju na kosevu ili grbavici.kus bo na travu pustiti propale nade od 35 do 40 godina uzrovali bi ti stadion
Dj_Akoo

Citiraj ovaj komentar
Sve ovo sto si napiso fk janja 2009 ti je sve cista laz, hehehehehe i izgleda mi pravo humoristicki trebo si se javit Dr. Neletu Karajlicu da te ubaci u novi serijal TLN koji se snima u Srbiji.Iznosis ovde samo ciste lazi i vidm jos i kolko si nepotkovan istinitim informacijama pa hlupas ko maksim po diviziji sto bi nas narod reko.

Prvo Katastar ti nista nemoze reci o Podrinju znas kolko ih to Podrinje zanima nikolko.U katastru mozes da dobijes informacije o nekoj parceli cije je vlasnistvo il ko je zvanicni korisnik neke odredzene parcele.A oni tebi nemaju sta reci ni za FK Podrinje ni za OFK Janja 2009 a ni za FK Milos Obilic.Znaci pises ovde samo gluposti i Lazes Alaha mi.

Druga stvar taj stadion koji je napravljen u Novom Naselju evo ti prava informacija nije uopste otet od Janjarskog Muslimanskog naroda kako to ti ovde pises nego je vlasnik te parcele od 17 duluma zemlje prodo sve opstini po dulumu 3.000 km to jest vlasnik te parcele neka zena janjarka muslimanka kojoj je muz preselio na Ahiret pod neciji savjet je to prodala dal savjet svog Dzevera il nekog od Muzeve famelije neznam tacno al sigurno znam da je ona tu parcelu svojevoljno prodala i kasirala od Opstine 51.000 km znaci i to si slago da je neko nekome oteo zemljiste nemoj da pises ono sto nije tacno i ono sto neznas.Ako je ko kome oteo zemljiste to je onda oteto zemljiste muslimanskom narodu iz Janje u Sarampovu pa je ta ista parcela to sam vec napiso cinimi se Komunisti su nekad oteli nasim janjarskim porodicama zemljiste u sarampovu pa su dali na koristenje tu zemlju FK Podrinju eto to je oteto a ne ova zemlja za koju ti tvrdis u Novom Naselju.Ja ti mogu reci da Lazes zato sto znam sve o tome a ti nemas pojma.

Jos sta je istina Opstina je u taj stadion u Novom Naselju ulozila oko 120.000 km a sve to na inicijativu odbornika gospodina Slavke Novakovica i sav taj novac je sigurno ulozen u taj stadion.Tako ti je kad dodje vrjeme glasova pa narod izglasa jednog pouzdanog covjeka da bude odbornik i on im tako vrati a to se sve desilo zahvaljujuci vasem Ibrecu koji je prije cetiri godine sve upropastio i poradio na tome da Janja nema odbornika a Novo Naselje ima.

Treca stvar koju si izneo ovde u svom izlaganju i nju si slago jer nisi nikad gledo ni jednu utakmicu OFK Janja 2009 normalno je da i pises lazi i gluposti kad nisi u tom poslu.Ev ja cu ti reci koja stvar.Kazes da ti je ta zena rekla iz Katastra da OFK Janja 2009 i Milos Obilic imaju dvije utakmice da igraju u proljece to si napiso u svom izlaganju, I to je laz OFK Janja 2009 igrala je utakmicu kao domacin u Modranu protiv FK Milosa Obilica i izgubila u Jesen a u Proljece ima jedna zajednicka utakmica na stadionu u Novom Naselju,slagala te ta zena koju uopste nisi ni kontaktiro heheheehe smjesan si mi do bola.

Cetvrta stvar Ono sto je FK Sarajevo i FK Zeljo kao i FK Podrinje i Fk Radnik BN takodje je i OFK Janja 2009 a i FK MIlos Obilic svi su ti klubovi priznati pod jednim krovom i registrovani u jednoj instituciji na nivou BH i ta istitucija se zove SUD Bosna i Hercegovina.Evo i kako d ati malo pojasnim posto si nepismen kolko vidim ja da sma ti nebi s enikad bruko i piso ono sto neznam,ti si sigurno primjetio po mojoj komentarima da se nikad nisam mjeso u gradzevinu i zemljoradnju il stocarstvo tako i ti nemoj se u Fudbal i sport mjesati kad neznas o tome nista.Ja kad sam podnosio zahtjev za osnivanje OFK Janja 2009 moro sma obici 15 institucija dok nisam doso do SUD-a u BN kojem sam predo sve te molbe koje sam sakupio iz tih nekih 15 institucija te onda SUD salje te papire molbe i zahtjeve u Banja Luku izvrsnom sudu RS jer mi u Janji pripadamo manjem BiH entitetu te se tamo u Banjaluci pokazale neke komplikacije pa sam ja naravno putovao i za Banja Luku a samnom je tad isao i Ramiz i MUce ja sma ih namjerno poveo obojicu da vide sve to,Ja sma iskreno mogo sve to i sam odradit al nisam stio zelio sma da to bude janjarski ane Akin klub pa sma se pridrzavo zakona jer su oni bili podpresednik i sekretar kluba,pa onda kad sam to sve sredio onda su nasi papiri od kluba iz Banja Luke upuceni glavnom SUD-u Bosne i Hercegovine u Sarajevo na odobrenje tog kluba i tek tad nakon mjesec dana svih tih provjera i kontrola dobili smo odobrenje za klub OFK Janja 2009.

Sto sma ti sve ovo napiso,evo zasto po ovoj prici sto je istinita znaci da je OFK Janja 2009 po svim zakonima BIH regularnije registrovana i zvanicno priznata od BiH nego nase janjarsko Podrinje a ti tvrdis obrnuto pa ti sma znas gdje priznato FK Podrinje u staroj Jugoslaviji u vrjeme Komunizma a kad se vlast promjenila dobilo je smao novu registraciju to isto Podrinje prebaceno iz Jugoslovenskog na Bosanski Fudbalski Savez.Eto i to sto si napiso ovo da je podrinje ne samo u rs na nekom nivou organizacije sportske nego i na drzavnom pa sve je to isto i OFK Janja 2009 i onaj FK Polet iz Gornjeg Kojcinovca.Jedina razlika u tome svemu je ono sto ti nisi znao da napises da je Podrinje klub sa tradicijom i sa velikim imenima legendarnim koji su u njemu igrali i naravno klub koji se takmici u drugom stepenu na nivou BiH ja to uopste neusporavam nego mi je bas drago da je taj klub u nasoj Janji sa kojim se mi svi mozemo diciti.Al ti pokusavas ovde da dokazes kako ja mrzim podrinje i kako meni daje da ga nema.Ako to mislis onda nisi normalan stvarno...

Ja kao mjestanin Janje i gradjanin republike Bosne i Hercegovine nezelim da budem gradjanin treceg reda,ja trazim samo svoja prava za koja znam sigurno da imam prava na to sto se tice OFK Janja 2009 i gradskog stadiona u Janji.Dzaba pokusavas da me ubjedis i da me brukas ovde pred rajom nece ti to uspjet vjeruj mi bolje se usuti i idi na njivu bo il uzmi mistriju pa radi nesto ono sto znas pametniji ces bit neg da guras nos gdje mu nije mjesto i ja neguram svoj nos gdje mu nije mjesto a postujem svacije zanimanje i licno covjeka kao insana respektujem bolje onako u onome u cemu se on prepozna nego ovako u ovome u cemu se ti predstavljas.

Evo sad i ovo za Sarajevo i Zelju,zaboravio si Olimpic eto neznas ni ko igra u premijer ligi BiH ni ko ima iz Sarajeva ti si samo cuo da ima sarajevo i zeljo heheeheh mani s ebolan ove teme.Mozda neznas da je Fk Olimpik dugo koristio stadion na kosevu stadion koji zvanicno pripada Fk Sarajevu sad su od ove godine vlasti u gradu Sarajevu napravili jos jedna novi stadion za FK Olimpic pogledaj malo tabelu premijer lige vidjeces da prva tri mjesta zauzimaju bas tri kluba iz Sarajeva.Neznam zasto ti poredis jedno Sarajevo koje ima preko 600.000 stanovnika i jednu janju u kojoj trenutno nema ni 5000 stanovnika i poredis kako pises 21 klub u gradu i dva kluba u selu neznam sta ti to znaci.Pa upravu si kad kazes kome bi dala uprava sarajeva stadion na koristenje iz seste lige snalaze se kako znaju to je tacno al stvarno neznam sta to ti poredis Sarajevo i Janju i FK Zelju, Fk Sarajevo sa FK Podrinjem i OFK Janja 2009.Ja netreazim da budem veci od FK Podrinja i netrazim da otmem stadion od Podrinje ja samo trazim da djeca iz Janje koja igraju za klub OFK Janja 2009 imaju pravo koje ih sleduju preko svih zvanicnih papira i drzavnih vlasti SUD-ova i ostalih institucija imaju jednostvano pravo da koriste taj stadion pod odredjenim okolnostima placanja struje i vode i odrzavnja stadiona koje bi trebalo da dogovore dvije uprave klubova medj sobom i da ta djeca mogu da svoje domace utakmice igraju pred svojm publikom a to je sezonski 5 termina trajanje po dva sata u svake dvije sedmice pa ako ja trazim ono sto je nemoguce i ono sto nam nepripada ne po zakonu vlasti BIH nego nam to po narodnoj janjarskoj raji pripada bar dok se nenapravi neki novi stadion koji ce se sigurno naprtavit u skoro vrjeme.I ako ta djeca i ti omladinci janjarci Muslimani nemaju pravo na to u Janji treba ih onda sve spakovati i preselit komplet sa porodicama il u Modran da tamo zive il u Novo Naselje.

Ovo sto pises propale nade 35-40 i to si smjesan ja tebi jedno pisem ti meni drugo.Zasto ne odgovoris na predhodna pitanja koja si potego iz svojih komentara koja sam ti fino odgovorio i napiso ti da napises ono sta ja lazem slobodno na forum da svi vidimo.Nepises to nikako nego svaki put postavljas neka nova pitanja i neke nove fore sve ono sto je danima pisano ovde po forumu i opet potezes ta stara sranja nemoj to radit de budi insan da pisemo sta cemo i kako cemo obezbjedit ovoj janjarskoj omladini koja zeli da se bavi sportom a ne da se prepucavamo ovde o necemu o cemu namamo pojma netreba to ni tebi ni meni.

Evo jos zasto ja ignorisem upravu FK Podrinja al ne svu doduse ima tu i cestitih ljudi mora se priznati al ti cestiti nemogu da dodju do izrazaja od ovih necestitih koji ih guse a sve to pod komandom Ibreca koji mi stvarno ide vise na zivce zato sto misli da je Staljin.Evo recimo nama iz OFK Janja 2009 nedaju da igramo na stadionu u Janji nedaju nam i bore se svim silama da nam to zabrane a podmukle lihnje podmukli smradovi daju teren Fk Pucilama na koristenje pa odo licno na otvorenje stadiona u Novo Naselje i licno jedan od visokih clanova uprave Fk Podrinja licno s eobrati svim igracima i upravi kluba prije utakmice i kaze ovako: "Zelimo vam mnogo srece i uspjeha u narednim godinama i komsijski vam nudimo i zelimo izaci u susret da vas pomognemo ako vam je neophodna oprema lopte kopacke sta vam treba mi cemo vam pomoci pa ako budete imali i problem sa stadionom mozete i u Janji igrati nekolko utakmica mi smo tu da vam izadjemo u susret " . Isti taj koji je to sve izneo zna licno da bi ga svaki od tih kome je on nudio bez bismile znas sta mislim i on ode tako da prestavlja Podrinje i nudi pomoc a svojoj djeci svojim janjarcima neda i nece ni da kaze cestitam na pobjedi nekad il sta znam i svu tu opremu koje Podrinje posjeduje u svojim seharama ta oprema je stigla od nekog iz Dijaspore te tu vasu opremu i kopacke oni nude Novom Naselju a djeca u OFK Janja skidaju na poluvremenu kopacke pa se mjenjaju da mogu igrati eto vidis pa ako ti ovo Podrzavas FK Janja sram nek te bude i stidi se.Ja to nepodrzavam nemam nista protiv nikoga nemrzim hvala bogu nikog al uvjek pomazem prvo sebi i svojima pa tek ond aostalima naravno ako imam mogucnost za pomoc.

Eto dragi moj Fk Janja2009.
zumbul

Komentari: 18
Citiraj ovaj komentar
vlasnik stadiona je jedino zeljo grbavica a sarajevo i olimpik nisu vlasnici nego samo korisnici koji placaju zakupninu i to je sve a tebi ako bi najbolje bilo da se smiris da ne prosipas mrznju medju janjarcima jer janja je jedva sposobna da izdrzava podrinje a kamoli sta vise ekonomija je na velikoj nuli.
Ako ti nazivas slavku staku gospodinom neznam odakle ti to zna se sta je taj krmak radio po janji a za tebe je gospodin zalosno.
citam cesto tvoje komentare lupas puno jedinu istinu sto si reko to je u vezi izbora 100% u pravu.i na kraju za dobrobit obadva kluba najbolje bi bilo da se povuces bice svima puno lakse.
Dj_Akoo

Citiraj ovaj komentar
Zumbule tuzi te me Policiji za prosioanje mrznje medju narodom i sve ono sto sma slago slobodno me tuzi i ti i ostali kojima je to cejf.Vidi se ko siri mrznju nemojte to opet na mene svaljivat rec te to ovima iz Podrinja.Sto se tice Slavke Novakovica sve ono sto si meni nasadio od njega tako isto i tebi od mene i svima koji su sta lose pomislili.

Zumbule taj Slavko mene nikad nista nije slago nista mi nije ukro nikad me nije omalovazavo nikad me nije fizicki napo.I za mene je on sigurno jedan gospodin jer me je puno puta pomogao i uvjek prema meni iskren bio ja to cjenim kod ljudi.

A to sta je on bio u ratu uopste me nezanima,Ja nisam bio u ratu pa zar vas nije Ibrec branio u ratu sto se zalis koje sta bio.Mene da je taj isti Slavko napodo il sta mi radio i da sma bio u Ratu,Ja bi pred stao u po Novog Naselja pa sve ono sto je meni il mojima uradio ja bi mu 20 puta vise vratio ja bi ga u Opstini trazio jer imam da izvinete Muda a ti brate slatki ako ti sta smeta i ako ti je neko sta uradio pa taj covjek svaki dan prodje kroz Janju bar 5 puta dnevno stanes fino pred njega pa njemu to reci mene to nezanima jer cim i tebe nezanima sto ja igram po modranu tako i mene nezanima koje kome sta radio.

I nezaboravi ovo ti jaranski kazem Taj Slavko Novakovic je zaista veliki Gospodin sto se tice Ibreca,Saleta, Mirse Pivare, Huse Zeckanovica i njima slicnih jer sam ja dozivio neugodnosti stim ljudima a snjim nikad nisam.I imam prvao da kazem ono sto mislim jer ovo sto sam napiso ako neko misli da lazem nek demantuje.A ovo da se povlacim sto d ase povlacim ja sam jedan od 10 ovde koji pise sa svojim pravim imenom vi svi ostali koristite po 5 nikova i smao zakuhajete ovde nemoj na mene to bacit nije to fino Ja znam ko si al mene nezanima to pihhhhhhhhhhh .
abdul-rahman

Citiraj ovaj komentar
Ako,pazljivo sam procitao sve tvoje pisanje,nije ti lahko,drago mi je sto si uporan sto ne popustas, i sto si pravedan,i vjeruj mi takvi uspjevaju,pravedni iskreni i uporni.Nek ti je dragi Allah na pomoci......u tvom izlaganju ti napisa,Janja ima trenutno 5000 stanovnika.Jeli to lapsus ili korekt.poz za sve Janjarce.
OFK JANJA 2009
Ne možete ostavljati nove komentare u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Ne možete prepraviti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite komentare u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma
Vremenska zona: CET (Bijeljina - Bosna i Hercegovina)  
Stranica 9/10  

Odgovori na temu  
Forums ©

Ova stranica je posvecena svima kojima je Janja u srcu a Drina u venama! Za više informacija možete nas kontaktirati na MAIL

Stranica se otvorila: 0.12 Sekundi